بستن

چگونه شانس قبولی خود را در قرعه‌کشی‌های اکسپرس انتری افزایش دهیم؟

همانطور که می‌دانید در قرعه‌کشی‌های اکسپرس‌انتری امتیازها اهمیت بسیاری دارند و این قرعه‌کشی‌ها امتیاز محور هستند.
شما با توجه به مهارت‌ها و امتیازهای خود در این قرعه‌کشی‌ها(Draws) انتخاب می‌شوید.
درواقع هرچقدر که امتیاز کسب شده در این برنامه بیشتر شود، شانس قبولی شما نیز بیشتر می‌شود.
در مرحله اول ثبت نام، 6 فاکتور مهارت زبانی، سطح مدرک تحصیلی، سابقه کاری، سن، پیشنهاد شغلی از کانادا، وضعیت تاهل و… بررسی می‌شود.

برخی معیارها وجود دارند که شما با تقویت و ارتقاء آن‌ها می‌توانید امتیاز و شانس قبولی خود در این قرعه‌کشی‌ها را افزایش دهید.
این موارد عبارتند از:
• ارتقاء نمره زبان
مهارت زبانی برای قرعه کشی اکسپرس انتری کانادا با توجه به سطح زبان انگلیسی و فرانسوی سنجیده می شود. در این مرحله هر 4 مهارت Reading، Writing، Listeningو Speaking اهمیت دارند.
• ارائه مدرک زبان دوم (انگلیسی یا فرانسوی)
درصورتی که مدرک زبان اول خود را انگلیسی ارائه داده‌اید می‌توانید با ارائه مدرک زبان فرانسه به ‌عنوان مدرک زبان دوم شانس خود را افزایش دهید و بالعکس.
• ارتقاء مدرک تحصیلی
در این مرحله فرد می تواند با توجه به مدرک تحصیلی خود امتیاز بالایی را کسب کند. لازم به ذکر است مدرک تحصیلی افرادی که خارج از کانادا درس خوانده اند باید به تایید مراجع قانونی این کشور برسد.
• افزایش سابقه کاری
این سابقه کار باید به صورت فول تایم و حداقل ۳۰ ساعت در هفته باشد. همچنین کار همزمان با تحصیل در کانادا را نمی‌توانید به عنوان سابقه کار حساب کنید.
• دریافت جاب آفر از کارفرمای کانادایی
اگر متقاضی، پیشنهاد کار در کانادا به مدت حداقل یک سال داشته باشد می‌تواند امتیاز اضافه‌ای در این مرحله کسب کند. توجه کنید که این پیشنهاد شغلی باید قبل از اقدام برای شرکت در قرعه‌کشی اکسپرس انتری صادر شده باشد.
• داشتن سابقه تحصیل و کار در کانادا
داشتن سابقه کار و یا تحصیل کانادایی می‌تواند امتیاز شما را افزایش دهد و تاثیر مثبتی در مجموع امتیازهای شما داشته‌باشد.