بستن

درباره ویزالاین

شرکت ویزالاین یک شرکت مهاجرتی بین المللی است و در حال حاضر دارای دفاتر حقوقی در کانادا میباشد شرکت ویزالاین با در اختیار داشتن وکلا و کارشناسان مجرب آماده ارائه خدمات مهاجرتی به کشورهای کانادا میباشد.

الهام صحت

الهام صحت، مشاور مهاجرتی ویزالاین و مورد تأیید اداره مهاجرت و شهروندی کانادا هستند. الهام صحت، باتوجه‌به سابقۀ مهاجرت به استرالیا و درنهایت کانادا و سفر به اقصی‌نقاط دنیا، تجربۀ خوبی به‌عنوان یک مهاجر دارند که می‌توانند شما را در این زمینه به‌درستی راهنمایی کرده و در کنار شما تا رسیدن به هدف بزرگ یعنی مهاجرت به کانادا همراهی‌تان کند.
الهام صحت فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه امور مهاجرتی از سال 2008 میلادی آغاز کرده است و از آن زمان تاکنون همواره در جهت ارتقاء سطح دانش و کیفیت ارائه خدمات حقوقی و مهاجرتی به هم‌وطنان عزیز تلاش کرده است. علاوه بر فعالیت در زمینه امور مهاجرتی کانادا، به‌عنوان مشاور رسمی تحصیلی (Qualified Education Agent) و نماینده رسمی بسیاری از مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌ها در کانادا مشغول به کار هستند.

با مراجعه به سایت سازمان شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا می‌توانید با استفاده از نام و نام خانوادگی و یا شماره ثبت، وکیل مهاجرتی مورد نظر خود را استعلام کنید.

استعلام وکلای مهاجرتی کانادا

در کشور کانادا، تنها وکلا و مشاوران رسمی که مقیم این کشور باشند و از سازمان شورای تنظیم مقررات مشاوران مهاجرت کانادا The College of Immigration and Citizenship Consultants (CICC) مجوز داشته باشند، اجازه فعالیت در زمینه مشاوره، امور ویزا و مهاجرت را خواهند داشت در صورت نداشتن مجوز ICCRC، هرگونه فعالیت در زمینه مشاوره، ویزا و مهاجرت غیرقانونی می‌باشد.
الهام صحت عضو رسمی سازمان CICC کانادا با شماره ثبت R517007 می‌باشند.
شما می‌توانید از تجربیات ایشان که به‌صورت فایل‌های صوتی در قالب پادکست و تصویری در همایش‌ها و سمینارها وجود دارد استفاده کنید و همچنین از راهنمایی‌های ایشان در ویدئوهای آموزشی و خبری نهایت بهره را ببرید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و بررسی شرایط، می‌توانید با تعیین وقت قبلی از ایشان مشاوره تلفنی یا حضوری دریافت کنید.