بستن

مدرنیزه کردن سیستم مهاجرت کانادا

نوشته شده در 25 اردیبهشت , 1400 توسط: visaline_cr

وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا، مارکو مندیچینو، اعلام کرده است که در حال بررسی برای مدرنیزه کردن سیستم مهاجرت کانادا هستند.

در اواخر ماه اکتبر2021، مارکو مندیچینو، برنامه مهاجرت کانادا برای سال 2021-2023 را ارائه کرد. این طرح خواستار بالاترین سطح مهاجرت در تاریخ کانادا برای حمایت از بهبود اقتصادی کشور پس از ویروس کرونا است. کانادا اکنون در صدد استقبال از حداقل 401،000 مهاجر در سال است و آمار اولیه نشان می دهد دستیابی به این هدف در سال 2021 با سرعت در حال انجام است.

هدف اصلی این سیستم جدید، جلب اعتماد متقاضیان مهاجرت به کانادا است.

وی همچنین اعلام کرد، در آینده ای که پیش رو داریم، کانادا باید درخواست‌های کاغذی را حذف کند و با یک سیستم مهاجرت مدرن به حرکت خود ادامه دهد و همه متقاضیان درخواست‌های خود را به صورت آنلاین انجام دهند. در ادامه اشاره ای به 9 هزار مراسم شهروندی برای حدود ۵۰ هزار کانادایی که بصورت مجازی در یک سال گذشته شرکت کرده‌اند داشت.

وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا تاکید کردند که باید سیستم قدیمی Global Case Management System یا GCMS را حذف کرد و در همین راستا از سرمایه‌گذاری حدود ۴۳۰ میلیون دلاری برای مدرنیزه کردن سیستم مهاجرت کانادا سخن گفتند که این سرمایه‌گذاری به اداره مهاجرت و شهروندی کانادا کمک می‌کندد تا درخواست‌ها را خیلی سریعتر بررسی و پردازش کند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *