بستن

برترین شرکت های حوزه IT در کانادا – سهم فناوری از بازار

نوشته شده در 27 اردیبهشت , 1400 توسط: visaline_cr

با برترین کارفرمایان کانادا در بخش فناوری آشنا شوید!

طبق آخرین تحلیل توسط وب‌سایت Glassdoor، بهترین مشاغل را از دیدگاه کارمندان در سال 2021 اعلام کرد. در این لیست شرکت‌هایی در زمینه‌های بهداشت و درمان، ارتباطات و بسیاری مشاغل دیگر بود اما در بخش فناوری با حضور 8 کارفرمای پرقدرت که نسبت به سال‌های گذشته بیشترین حضور را داشتند، برترین جایگاه را در لیست مشاغل کسب کردند. در ادامه به برخی از این شرکت‌های فناوری میپردازیم تا با آنها بیشتر آشنا شوید…

1. Google 

گوگل با بالاترین جایگاه در رتبه‌بندی را دارد و این رتبه نخست را برای محیط همکاری، فناوری عالی و حقوق خوب در میان بسیاری از عوامل دیگر به خود اختصاص داده است. کارمندان بیشترین رضایت را داشتند.

2. Microsoft

مایکروسافت پس از دو سال متوالی در رأس این لیست قرار داشت، جایگاه دوم را در سال 2021 دریافت کرد.

3. Apple

اپل که در سال 2020 رتبه 23 را داشته است امسال به رتبه 4 رسیده است. بسیاری از کارمندان از این شرکت بابت مزایای بسیار خوبی که ارائه می‌دهد قدردانی کرده‌اند. دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا است. اپل یک شرکت فناوری چندملیتی آمریکایی است که نرم‌افزارهای رایانه‌ای، لوازم الکترونیکی مصرفی و خدمات آنلاین را طراحی، توسعه و به فروش می‌رساند.

4. Sage 

شرکت Sage که در زمینه طراحی نرم‌افزار برای بخش‌های حسابداری، منابع انسانی، دارایی، مالیات و غیره فعالیت دارد. همچنین برنده شایسته جایزهComparably’s Best Company for Women 2020 شده است.

5. SAP

شرکت SAP که در زمینه تولید محصولات نرم‌افزارهای کاربردی سازمانی، اینترنت IoT و فناوری‌های پیشرفته و … فعالیت دارد.

6. Salesforce

Salesforce یک شرکت نرم‌افزاری است که دفتر مرکزی آن در سانفرانسیسکو، کالیفرنیا قرار دارد. در زمینه خدمات مدیریت ارتباط با مشتری، برنامه‌های سازمانی متمرکز بر خدمات مشتری، اتوماسیون بازاریابی، تجزیه و تحلیل و توسعه برنامه‌ها را فراهم می‌کند.

7. Ericsson-Worldwide

اریکسون (Ericsson-Worldwide) با داشتن دفاتر متعدد در سراسر جهان یکی از پیشروترین ارائه‌دهندگان فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) است. نمونه کارهای شرکت در سراسر شبکه‌ها، خدمات دیجیتال، خدمات مدیریت شده و مشاغل نوظهور است. مجهز به سیستم‌عامل‌های 5G وIOT است. اریکسون با داشتن بیش از 54000 حق اختراع ثبت شده، یکی از قوی‌ترین‌ها در صنعت است.

8. Accenture

Accenture که یک شرکت خدمات حرفه‌ای چندملیتی امریکایی – ایرلندی است در زمینه خدمات استراتژی، مشاوره، دیجیتال، فناوری و عملیاتی فعالیت دارد و جایگاه 16 را در لیست مشاغل 2021 کانادا دارد. همچنین برای دهمین سال متوالی به عنوان یکی از کارفرمایان بزرگ تورنتو (GTA) در سال 2021 معرفی شد!

9. Infosys

Infosys یک شرکت چندملیتی هندی که خدمات مشاوره تجاری، فناوری اطلاعات و برون‌سپاری خدمات را ارائه می‌دهد که بسیاری از کارمندان معتقد هستند که این شرکت فضای کاری بسیار خوب، سیاست‌های مشخص و شفافی را ارائه می‌دهد.

10. Intuit

Intuit یک شرکت تجاری و نرم‌افزاری امریکایی مالی است که نرم‌افزارهای مالی، حسابداری و تهیه مالیات و خدمات مرتبط با آن را برای مشاغل کوچک، حسابداران و اشخاص مختلف تولید و به فروش می‌رساند. بسیاری مدیران شرکت را با اخلاق کاری حرفه‌ای همراه با احترام برای تعادل مناسب بین کار و زندگی توصیف می‌کنند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *