بستن

پادکست 2- مراسم شهروندی آنلاین در کانادا ، اسپانسرشیپ همسر در بحران کرونا، مرزها تا اطلاع ثانوی باز نمی‌شود

نوشته شده در 5 تیر , 1399 توسط: visaline_cr

 

در این پادکست خانم الهام صحت درباره اسپانسرشیپ همسر توضیحاتی ارائه می‌کنند

و مشاور دفتر تهران به سوال شما در خصوص اقدام برای ویزای تحصیلی کانادا در بحران کرونا پاسخ خواهند داد.

 

پادکست 2

 

 

پاسخ وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا به سؤالات مربوط به سیستم مهاجرت کانادا

وزیر مهاجرت و شهروندی کانادا، طی جلسه ای اعلام کرد با توجه به بحران کرونا همچنان پیگیر اجرای برنامه مهاجرتی سال 2020 برای جذب 341،000 مهاجر خواهد بود. ایشان در ادامه فرمودند کلیه پرونده های مهاجرتی مانند ویزای کار، ویزای تحصیلی و سایر برنامه های مهاجرتی همانند سرمایه گذاری، اسپانسرشیپ همسر و … بررسی و پردازش میشوند. دولت کانادا همچنان اعتقاد دارد که مهاجرت امریست مهم و باعث ایجاد شغل میشود.

 

کانادا به زودی مراسم شهروندی را به صورت آنلاین برگزار می کند

افرادی که دارای اقامت دائم کانادا هستند و مدت زمان لازم برای حضور در کانادا را گذرانده اند وهمچنین واجد شرایط برای شهروندی  کانادا هستند، با توجه به بحران کرونا قسم خوردن آنها به تعویق افتاده است. طبق آخرین خبرها افراد واجد شرایط به زودی می توانند در مراسم آنلاین سوگند یاد کنند.

 

درخواست شهروندی کانادا به صورت رایگان

هزینه درخواست برای شهروندی کانادا 630 دلار میباشد. با این حال، حزب لیبرال کانادا – که در حال حاضر در قدرت است – قول داده است که پروسه شهروندی بطور رایگان انجام شود.

 

علی رغم فشارهای اقتصادی به کشور کانادا، مرزها باز نمی شود

نخست وزیر کانادا، جاستین تروودو در جلسه توجیهی روزانه کرونا ویروس اظهار داشت که کانادا علی رغم فشارهای اقتصادی تلاش میکند مرزهای خود را با احتیاط و در مراحل و زمان بندی های متفاوتی باز کند.

 

اسپانسر شدن برای همسر در بحران کرونا

اگر دارای شهروندی یا اقامت دائم کانادا هستید و همسرتان اقامت ندارد و خارج از کانادا زندگی میکند، میتوانید اسپانسر وی شوید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *